אודות הסוכנות

סוכנות שירלי פוטרמן ילדים ונוער החלה לפעול בשנת 2008.
בסוכנות ניתן ליווי וניהול אישי וייצוגי לילדים מגיל שנה ועד גיל 20, תוך שמירה על זכויות הילד בהתאם לחוקי משרד העבודה; הקפדה על שעות מתאימות ומותרות לילדים, שכר ראוי ומניעת ניצולם.
בסוכנות אנו עובדים בצורה אינטימית עם הילדים והוריהם, תוך מתן יחס אישי, עצות פרקטיות והכוונה, במטרה לעזור לילדים לממש את עצמם ומלוא הפוטנציאל שלהם, בצורה מובנית ומאוזנת המותאמת לכל ילד באופן ספציפי, ולהעניק את הכלים הבסיסיים וההכרחיים בצעדיהם הראשונים לבניית קריירת משחק .
ילדים ונוער שחקנים מקבלים הזדמנויות להשתתף באודישנים למשחק= פרסומות שבהם דרושים ילדים ונוער עם יכולת משחק ושליטה בטקסטים, תפקידים בסדרות טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון (הסוכנות משתפת פעולה עם מיטב התאטראות בארץ: "הבימה", "הקאמרי", "בית לסין", תאטרון "גשר" והפקות פרטיות נוספות בתאטרון המסחרי.
ילדים ונוער שלא מעוניינים או מתאימים למשחק , משתתפים באודישנים לפרסומות או תפקידי אורח שמתבססים בעיקר על מראה חיצוני ושיתוף פעולה על הסט.
לגבי דוגמנות- אנו מציעים עבודות בצילומי קטלוגים / דוגמנות רק מחברות שמשלמות כראוי, כי אנו מתנגדים בבסיס לניצול ילדים ולכן דואגים מראש שהילדים/ נוער יתוגמלו כראוי.
 
אנו מאמינים ומקיימים הלכה למעשה תקשורת אישית בגובה העיניים, ערים לצרכי הילדים ועובדים על הכנתם באופן האופטימלי לדרישות התפקידים והסטים השונים: צילומי סטילס, פרסומות טלוויזיה, ומגוון תפקידים שונים בסדרות, דרמות, קולנוע ותיאטרון.
הליווי ניתן החל משלב האיתור וההרשמה לסוכנות דרך חיבור לאודישנים.
כדי לתת לילד /נער אפשרות מירבית לקבל את התפקיד -הסוכנות מציעה קואוצ'ינג לילדים ונוער שנבחנים לתפקידים בסדרות / פיצ'רים, עבודה על טקסטים, ואפשרות להכנה מעמיקה יותר במפגשים אישיים לקראת התפקיד.
ובנוסף אנו דואגים לפתוח קורסים מקוצרים למשחק מול מצלמה (בהדרכת המלהקת -אנה פיינשטיין- מלהקת בכירה בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע ,בה יש אפשרות לילדים לפתח כלים ראשוניים להתמודדות מול אודישנים- עמידה מול מצלמה, עבודה על דיקציה ושפה, עבודה עם טקסטים מול מצלמה , הסבר מאד חשוב על ההבדלים בין המדיות השונות: קולנוע, טלוויזיה ופרסומות והכנה בסיסית לאודישנים והבנת המשמעות של אודישנים והסבר על הקריטריטנים של הבמאי שתמנע מהילדים /נוער אכזבות מיותרות.
קורסים אלה מוצעים בעיקר בחגים ובחופשות והם מאד מאד חשובים גם לילדים שבאים מקרע בתאטרון -מכיוון שיש הבדל מהותי בין משחק על במה לעומת משחק מול מצלמה.
 
מרבית ילדי הסוכנות הינם תלמידי בתי ספר לאמנויות וחוגי דרמה, חלקם אף בעלי ניסיון קודם בהופעות בטלוויזיה ובקולנוע.
 
התאמתם נבחנת עפ"י קריטריונים שונים של ביטחון אישי, כריזמה, המוטיבציה של הילד לשתף פעולה וכישורי משחק / ריקוד / שירה. הסוכנות עורכת את הסיווג לפי היכרות ממושכת עם הילד ותוך כדי אודישנים שהוא עובר במהלך השנה.
הדגש העובר בתהליך ההכנה של הילד הוא מיצוי החוויה הגלומה בהתנסות זו, הכרות עם עולם המשחק והנאה נטו.

שירלי פוטרמן

את הסוכנות ייסדה ומובילה שירלי פוטרמן.
שירלי שחקנית, בוגרת ניסן נתיב 1997, בעלת ניסיון רב בעבודת התיאטרון ובמשחק מול מצלמה בטלוויזיה ובקולנוע, וכן בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים החל מגיל שנה.

חמש שנים עבדה שירלי כגננת ומורה לדרמה בגן דניאל בת"א , באותם שנים עסקה במקביל במס' פעילויות נוספות בתחומה:
• הדרכת חוגי דרמה לנוער ברחבי הארץ
• הפעלת ילדים בפרסומות (סדרת קורנפלקס תלמה-אורנה בנאי, נייר טואלט לילי, פתיתי אסם, גבינות עמק ועוד וכן בסדרת הטלוויזיה טקסי דרייבר.)

בשנת 2008 החליטה שירלי לשלב את כישוריה בתחום המשחק, אהבתה לילדים וניסיונה הרב והקימה את סוכנות שירלי פוטרמן ילדים ונוער, הכוללת ליהוק בשלבים התחלתיים, שירות קואוצ'ינג והכנה לאודישנים, הפעלת ילדים בצילומים וליווי אישי תומך לכל אחד מהילדים.